Состав


Лого МинЮстАРК

Додаток 2
до наказу
Головного управління юстиції
Міністерства юстиції України
в Автономній Республіці Крим
12.02.2013 № 108/01-13

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

Координаційної ради молодих юристів Автономної Республіки Крим
при Головному управлінні юстиції Міністерства юстиції України
в Автономній Республіці Крим

№ з/п

ПІБ

Найменування посади

1.

Бойко

Василь Васильович

— адвокат, член Національної Асоціації адвокатів України, Голова ради;

2.

Бакаєв

Сергій Миколайович

— адвокат, юрисконсульт публічного акціонерного товариства «Сімферопольський машинобудівний завод «Прогрес», член Національної Асоціації адвокатів України, заступник голови ради, керівник сектору взаємодії з засобами масової інформації;

3.

Луньова

Олена Валентинівна

— магістр права, магістр філософії, член громадської організації аспірант кафедри Теорії і історії держави та права Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського, заступник голови ради, керівник сектору правоосвітньої та правовиховної роботи;

4.

Петрова

Уляна Валеріївна

— головний спеціаліст відділу міжнародного співробітництва, правової роботи, правової освіти та правового забезпечення Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній республіки Крим,  заступник голови ради, керівник сектору з роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги на базі КРУ «Універсальна наукова бібліотека ім. І.Я. Франка;

5.

Стусь-Іотковська

Ірина  Євгенівна

— адвокат, член Національної Асоціації адвокатів України, секретар ради

6.

Іотковський

Андрій Георгійович

— адвокат, голова правління ПАТ «Кримнафтопродукт»,  член Національної Асоціації адвокатів України, почесний член ради;

7.

Алімов

Зєні Алімович

 

— студент юридичного факультету Таврійського Національного Університету  ім. В.І. Вернадського, помічник керівника сектору з роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги на базі КРУ «Універсальна наукова бібліотека ім. І.Я. Франка;

8.

Аль-Сахлані

Лейла Телал

— студент юридичного факультету Кримського економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені В.Гетьмана»;

9.

Артьоменко

Тетяна Олександрівна

— студент юридичного факультету Таврійського Національного Університету  ім. В.І. Вернадського;

10.

Асанова

Аліє Шевкетівна

— студент юридичного факультету Кримського економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені В.Гетьмана»;

11.

Бокарєва

Олена Володимирівна

— студент юридичного факультету Кримського економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені В.Гетьмана», помічник керівника сектору правоосвітньої та правовиховної роботи з питань проведення соціальних заходів;

12.

Вахрушева

Карина Олександрівна

студент юридичного факультету Таврійського Національного Університету  ім. В.І. Вернадського, помічник керівника сектору правоосвітньої та правовиховної роботи з питань проведення конкурсів, вікторин, брейн-рингів, конференцій, круглих столів тощо;

13.

Веліляева

Ельзара Серьяновна

— студент юридичного факультету Таврійського Національного Університету  ім. В.І. Вернадського;

14.

Герасименко

Дар’я Павлівна

— студент юридичного факультету Таврійського Національного Університету  ім. В.І. Вернадського;

 

15.

Грабовська

Катерина Геннадіївна

— студент юридичного факультету Кримського економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені В.Гетьмана»;

16.

Давидова

Тетяна Сергіївна

— студент юридичного факультету Кримського економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені В.Гетьмана»;

17.

Ібрагімова

Яна Рамазанівна

— студент юридичного факультету Таврійського Національного Університету  ім. В.І. Вернадського;

18.

Корзун

Віталій Сергійович

— студент юридичного факультету Таврійського Національного Університету  ім. В.І. Вернадського;

19.

Паскаленко

Наталія Андріївна 

— студент юридичного факультету Таврійського Національного Університету  ім. В.І. Вернадського;

20.

Плевако

Вікторія Юріївна

— студент юридичного факультету Таврійського Національного Університету  ім. В.І. Вернадського, голова Кримської молодіжної громадської організації «Спілка молодих юристів»;

21.

Пройда

Яна Ігорівна

— студент юридичного факультету Таврійського Національного Університету  ім. В.І. Вернадського;

22.

Романенко

Тетяна Юріївна

— студент юридичного факультету Кримського економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені В.Гетьмана»;

23.

Савченко

Альона Юріївна

— студент юридичного факультету Міжнародного гуманітарного університету — Інститут національного та міжнародного права, помічник керівника сектору правоосвітньої та правовиховної роботи з питань проведення лекційної роботи;

24.

Старкова

Анастасія Геннадіївна

— студент юридичного факультету Міжнародного гуманітарного університету — Інститут національного та міжнародного права;

25.

Тизунь

Інеса Володимирівна

— студент юридичного факультету Таврійського Національного Університету  ім. В.І. Вернадського;

26.

Філатова

Оксана Олександрівна

 

— студент юридичного факультету Кримського економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені В.Гетьмана», помічник керівника сектору взаємодії з засобами масової інформації;

27.

Чопікян

Арміне Арсенівна

— студент юридичного факультету Таврійського Національного Університету  ім. В.І. Вернадського.